Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ 2 5mm cuni pipe ] mecz 118 produkty.
2,5 mm-19 mm Miedziane kolanko niklowe Okrągłe łączniki rur wodnych HDPE Fused UNS 70600 Trójnik redukcyjny
| Nazwa produktu: | Trójnik redukcyjny |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Cuni 90/10 90 LR Kolanko 2 "2,5 mm Łączniki rur do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3' 10Bar
| Nazwa produktu: | Kolano miedziano-niklowe 2,5D o długim promieniu – ASME B16.9, klasa 3000 |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Korzyść: | Wygodna instalacja i konserwacja |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 stopni Miedziane niklowe złączki do spawania doczołowego EEMUA 146
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 BW LR 45/90 stopni Miedziane niklowe złączki do spawania kolankowego
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
ASTM B16.9 Precyzyjnie zaprojektowany łokieć miedzianikowy do doskonałych połączeń rur
| Nazwa produktu: | Kolanko miedziano-niklowe |
|---|---|
| kod głowy: | kwadrat |
| Odporność na korozję: | Wysoka odporność na korozję w wodzie morskiej |
OEM Precision Custom 1-calowy miedziany kapturek UNS 70600 1 "-36" EEMUA 146 SEC.2
| Nazwa produktu: | Miedziana czapka |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Zaślepki do rur miedzianych 1"-36".
| Nazwa produktu: | Miedziana czapka |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Chłodnictwo Klimatyzacja Miedziana zaślepka ze stali węglowej do materiałów hydraulicznych
| Nazwa produktu: | Miedziana czapka |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
1 3/8" C X C Miedziana zaślepka do rur / rurek
| Nazwa produktu: | Miedziana czapka |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |

