Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
Dostosowany przemysłowy bezszwowy pręt z czystej miedzi C86300 Mosiężny pręt
| Nazwa: | okrągły pasek |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Szanghai Chiny |
| Marka: | TOBO |
Zastosowane rury miedziane 20 mm- 75 mm Najlepszej jakości B444 SB 111 BS 2871 70/30 Rury miedziane niklowe
| Rodzaj: | Prosta rura miedziana |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Rurka miedziano-niklowa |
| Zastosowanie: | Rura wodna |
C70600 2-1 / 2 "Kołnierz miedziano-niklowy ASTM A105 Gniazdo spawalnicze do spawania Kołnierz RF
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Kołnierze miedziano-niklowe |
Rury miedziane niklowe 20 mm 75 mm 90/10 / ASME SB 111 BS 2871
| Typ: | Prosta rura miedziana |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Rurka miedziano-niklowa |
| Aplikacja: | Rura wodna |
Długość rur miedziano-niklowych o wyjątkowej odporności na korozję
| Długość: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Dobry |
| spawalność: | Dobry |
Łączniki rur stalowych CUNI Kolanko C70600 45/90/180 stopni 1 - 24 "Kolanko bez szwu
| Nazwa produktu: | 90 Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
1pc MOQ Miedziana, niklowa flanka z dużą mocą i paletami
| TYP TWARZY: | Podniesiona twarz, płaska twarz, połączenie typu pierścieniowego |
|---|---|
| Rodzaj połączenia: | Kołnierz do spawania |
| MOQ: | 1pc |
6" Sch40 Lustrzane lustro CuNi 90/10 C70600 C71500 Miedziana Niklowa Rura Bezszwowa
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Miedziana rura niklowa |
DN20 Łącznik z nićami do urządzeń rurowych do wszechstronnych zastosowań
| Opakowanie: | Standardowy pakiet wysyłkowy |
|---|---|
| Pochodzenie: | Szanghai Chiny |
| Wielkość: | DN20 |
METAL Okrągły kwadratowy miedź nikel d Bar ASTM A276 AISI GB / T 1220 JIS G4303 OD 6mm-630mm
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
|---|---|
| Size: | 6mm To 200mm |
| Surface Finish: | Bright, Matte, Sand Blasted, Hot Rolled |

