Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
Okrągły kuty miedziany pręt niklowy do szyny autobusowej
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Połączenie:: | Spawalniczy |
| Kod głowy:: | Kwadrat |
Kolanko do miedzi na rynku północnoamerykańskim Łączniki rur miedzianych od 1/2 "do 4".
| Połączenie: | Spawalniczy |
|---|---|
| Materiał: | Miedź |
| Aplikacja: | Gaz |
Miedziana rura niklowa 20mm 25mm kwadratowa mosiężna rura miedziana 1/2mm 2mm miedziana rura niklowa wysoka jakość 99% czysta
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Aplikacja: | Rura wodna |
| Materiał: | Min. Cu 99,90% |
System podłączeń z nitkami do rur wodociągowych w przemyśle
| Standardowy: | ANSI JIS DIN |
|---|---|
| Połączenie: | Gwintowane |
| Wielkość: | DN20 |
Standardowy pakiet wysyłki: miedziana, niklowa, równorzędna, z nawiasem
| Wielkość: | DN20 |
|---|---|
| Pochodzenie: | Szanghai Chiny |
| Dostawa: | Według ilości |
3/4" OD Rury miedzianiko-niklowe SCH40 C71500 Rury bezszwowe ASTM B111
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Miedziana rura niklowa |
ASME B16.11 4-kierunkowy łącznik rurowy ze stali nierdzewnej do spawania krzyżowego 3/4" Odgałęzienie
| Nazwa produktu: | Łącznik poprzeczny do rur |
|---|---|
| Standard: | ASTM A403 |
| Przesunięcie nitki: | 14TPI |
China Factory Customized Forge Fitting Cooper Nickel Tee Reducing 1/2" SCH20- SCH40
| Nazwa produktu: | T-shirt redukcyjny z niklu |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Trójnik redukcyjny |
| Wielkość: | 1/2" lub dostosowane |
Spawanie 6m Cuni 90/10 okrągła rurka 419mm 16 cali Duża średnica rury miedzianikowej
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Miedziana rura niklowa |
3 cali 10S UNS C71500 Stub End Pipe Fittings MSS SP-43 Standardowe niezawodne uszczelnienie
| Nazwa produktu: | Końcówki króćców |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Wykończenie powierzchni: | Polerowane, malowane, ocynkowane |

