Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
UNS C71500 Butt Weld Stub End 3" 10S ASME B16.9 Pipe Fitting Doskonała odporność
| Nazwa produktu: | Końcówki króćców |
|---|---|
| Typ połączenia: | Spawana szyja |
| Wykończenie powierzchni: | Oczyszczanie, szlifowanie, polerowanie |
Wyroby zestawu stopowego stopu spawalniczego CuNi 24" ASTM B171 90/10
| Nazwa produktu: | Końcówki króćców |
|---|---|
| Technika: | Podrobiony |
| Grubość: | 10S lub dostosowane |
ANSI B16.9 Bezszwedzone elementy końcowe z stali nierdzewnej, spawane z tyłu długiego/krótkiego typu
| Nazwa produktu: | Końcówki króćców |
|---|---|
| Rozmiar: | DN 50 lub niestandardowe |
| Zakres temperatur: | -20°F do 400°F |
SS304 Nikkel-plated Stub End Fittings, ASME B16.5 Standard for Long Weld Lap Joint
| Nazwa produktu: | Końcówki króćców |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Trawienie, piaskowanie |
| Zakres temperatur: | -50 ° C do 600 ° C. |
CuNi 70/30 90/10 Długa spawanie obwodów łącznych końcówki stopu DIN15-600 China Manufacturer
| Nazwa produktu: | Końcówki króćców |
|---|---|
| Kolor: | Metaliczny (naturalny kolor stali) |
| Typ połączenia: | Spawana szyja |
Drut ze stopu miedzi, niklu i manganu QZ6J12/13/8 niklowany do komponentów elektronicznych
| Nazwa produktu: | Drut miedziano-niklowy |
|---|---|
| Przewodność cieplna: | 23 W/m·K |
| uszczelka: | Cewka, szpula lub długość cięcia |
Solidna konstrukcja drutu niklowo-miedzianego 5% IACS do zastosowań przemysłowych
| Nazwa produktu: | Drut miedziano-niklowy |
|---|---|
| Odporność na temperaturę: | Do 300°C |
| Wykończenie powierzchni: | Goły/cynowany |
Drut miedziano-niklowo-manganowy CuMn12Ni2 płaski do instrumentów elektrycznych
| Nazwa produktu: | Drut miedziano-niklowy |
|---|---|
| Typ przewodnika: | stałe, inne |
| Średnica drutu: | 0,1 mm-10 mm |
Cewka miedziana T2 o wysokiej czystości do klimatyzacji i rurociągów olejowych tokarek, rozmiary niestandardowe
| Nazwa produktu: | Drut miedziano-niklowy |
|---|---|
| Wydłużenie: | 10-30% |
| Właściwości magnetyczne: | Niemagnetyczne |
SINO ERLI Solidna miedziana szpula z drutu niklowego Cuni
| Nazwa produktu: | Drut miedziany |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Próbka: | Dostępne |

