Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ round copper nickel bar ] mecz 259 produkty.
Miedź niklu Łokieć EEMUA 146 Łokieć Radius, 10 BAR
| Nazwa produktu: | DIN 86090 Kolanko miedziano-niklowe LR – promień 2,5D, 10 BAR-20BAR |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Korzyść: | Wygodna instalacja i konserwacja |
EEMUA 146 C7060x Kolano miedziano-niklowe
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | Miedź nikiel 9010 |
| Szczegóły pakowania: | Eksportuj godne opakowanie |
Bez szwu ASTM B111 6 "Sch40 CuNi 90 10 C70600 C71500 Rura miedziana Rura niklowa
| Stopień: | Bednarz |
|---|---|
| Stop lub nie: | Niestopowe |
| Grubość ściany: | Dostosowane |
C12000 Dostosowany rozmiar Przemysłowe spawanie miedzianych rur niklowych 2 '' rura AC
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Materiał: | Miedź |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
C12000 Dostosowany rozmiar Przemysłowe spawanie miedzianych rur niklowych 2 '' rura AC
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Materiał: | Miedź |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
3 ''1/2" miedziana płyta niklowa czerwona czysta miedź niklowa
| Nazwa handlowa: | TOBO |
|---|---|
| Stopień: | Miedź |
| Szerokość: | 20 ~ 2500 mm |
3 ''1/2" 5mm miedziana płyta niklowa czerwona czysta miedź niklowa
| Nazwa handlowa: | TOBO |
|---|---|
| Stopień: | Miedź |
| Szerokość: | 20 ~ 2500 mm |
Miedziana płyta niklowa Gorąca sprzedaż czerwona czysta płyta miedziana 3 '' 1/2 2 '' 3 ''
| Nazwa handlowa: | TOBO |
|---|---|
| Stopień: | Miedź |
| Szerokość: | 20 ~ 2500 mm |
Gorąca sprzedaż miedziana płyta niklowa czerwona czysta 4x8 99,9% blacha miedziana
| Nazwa handlowa: | TOBO |
|---|---|
| Aplikacja: | Przemysłowy |
| Szerokość: | 20 ~ 2500 mm |
Monel 400 Hot Selling Miedziana płyta niklowa Czerwona czysta 4x8 99,9% Miedziana blacha
| Nazwa handlowa: | TOBO |
|---|---|
| Aplikacja: | Przemysłowy |
| Szerokość: | 20 ~ 2500 mm |

