-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
Kolano mosiężne 70/30 90° LR ASME B16.9 do rur wysokociśnieniowych okrętowych
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | TOBO/ METAL |
| Orzecznictwo | BV/ SGS/ TUV/ ISO |
| Numer modelu | Łokieć |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Cena | Negotiatable |
| Szczegóły pakowania | obudowa ze sklejki lub z drewna |
| Czas dostawy | 15-30 Workodejs |
| Zasady płatności | Western Union, T/T |
| Możliwość Supply | 100000000 sztuk / sztuk miesięcznie |
| Nazwa produktu | Kolanko miedziano-niklowe | Typ połączenia | Łokieć |
|---|---|---|---|
| Technika | Odlew | Nazwa produktu | Kolanko miedziano-niklowe |
| dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM | Typ | Łokieć |
| Powierzchnia | Gładki | kod głowy | Kwadrat |
| Kolor | Dostosowane kolory | Poziom ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Zakres rozmiarów | 1/2 cala do 24 cali | Formularz | Rura |
| Proces produkcyjny | Formowanie na gorąco i gięcie na zimno | Zakres temperatur | -200°C do 400°C |
| Rozmiar | 3/4 | Ocena jakości | Prawdziwa rzecz |
| Podkreślić | kolano rurowe morskie CuNi 70/30,Okucie mosiężno-niklowe wysokociśnieniowe,Kolano LR ASME B16.9 |
||
CuNi 70/30 Miedź Nikel Łokieć 90° LR ASME B16.9 Wyposażenie w rury morskie pod wysokim ciśnieniem
Miedziany niklowy łokieć jest urządzeniem kierunkowym rurociągu zaprojektowanym i wyprodukowanym zgodnie z normami międzynarodowymi, w tym ASME B16.9, DIN 86090, GB/T 12459 i EEMUA 146.Łokcie są tworzone przez bezszwowe ciśnienie ciepłe rur lub integralną kształtowanie, zapewniając ciągły przepływ ziaren metalu bez zmarszczek i pęknięć.dołączone są do nich identyfikowalne liczby ciepła i sprawozdania z badań właściwości mechanicznychWykończenia końcowe obejmują kształtówkowe (BW), końcówki zwojowe (SW) i końcówki nićkowe (NPT / BSP), aby spełnić różne wymagania interfejsu rurociągowego.
2Zastosowanie produktu
Produkt ten nadaje się do układów rur ciekłych lub gazowych, których ciśnienie projektowe nie przekracza dopuszczalnych wartości dla odpowiedniej klasy temperatur.Jest stosowany jako standardowy komponent kierunkowy w następujących sektorach inżynierii::
Inżynieria na morzu: podnoszenie wody morskiej, przeciwpożarowe i chłodzące pętle wodne na platformie podnoszącej, półpowodzie podwodnym, FPSO i podwodnych systemach zbiornikowych.
Budowa statków: systemy wody morskiej w maszynowni, przewody zbiorników balastu, szyby i sieci ogniowe na statkach morskich i handlowych.
Elektrownie przybrzeżne i elektrownie jądrowe: Otwarte cykle wody chłodzącej, wody chłodzącej pomocniczej i przewodów kondensatowych.
Instalacje odsalania: przewody przesyłowe wody paszowej, koncentratów solanej i wody produktu w procesach RO i MSF.
Przemysł chemiczny: Rurociągi o średnim i niskim ciśnieniu obsługujące chlorydy, kwasy organiczne lub neutralne roztwory soli, o temperaturze eksploatacyjnej zwykle w zakresie od 29°C do 200°C.
3.Zalety produktu
-
Wzmocniona zgodność standardów: kluczowe parametry wymiarowe (O.D., grubość ściany, środek do końca, kąty kształtowe) w pełni zgodne z systemami ASME, EN i GB,umożliwiające bezpośrednią wymianę lub podłączenie do rurociągów o różnych kodach projektowych bez niestandardowych elementów przejściowych.
-
Wyraźne dopuszczenia projektowe: Dopuszczalne naprężenia pochodzą z sekcji II części D kodeksu ASME dla kotłów i naczyń ciśnieniowych. Można wyraźnie obliczyć jednolitą dopuszczalność korozji wynoszącą 0,5 ∼1,0 mm na 25-letnią żywotność,zapewnienie wiarygodnej podstawy projektowania.
-
Doskonała spawalność: Stopy CuNi oferują szerokie okno ciepła spawania (0,5 ∼2,5 kJ/mm) bez konieczności przedgrzewania lub obróbki cieplnej po spawaniu.a odporność na korozję strefy spawania nie jest gorsza niż w przypadku metalu podstawowego.
-
Stabilne warunki dostawy: Wszystkie łokcie są podgrzewane roztworem w celu zmniejszenia naprężeń pozostałych, zapewniając jednolitą mikrostrukturę i stabilną twardość ≤ 100 HRB, ułatwiając cięcie lub szlifowanie w terenie.
-
Kompleksowa dokumentacja jakościowa: Każdej przesyłce towarzyszy certyfikat EN 10204 3,1 (z możliwością aktualizacji do poziomu 3.2) dotyczący składu chemicznego, właściwości rozciągających w temperaturze otoczenia, twardości,korozja międzyziarnista (w odniesieniu do ASTM G28), oraz wyniki badań hydrostatycznych, spełniające wymagania dokumentacyjne międzynarodowych projektów inżynierskich.
- 4!Główne specyfikacje produktu
| Element parametru | Wartość / specyfikacja |
| Stosowane normy | ASME B16.9 / DIN 86090 / GB/T 12459 / EEMUA 146 |
| Wspólne klasy materiałów | CuNi90/10 (C70600, BFe10-1-1); CuNi70/30 (C71500, BFe30-1-1) |
| Zakres wielkości nominalnej | DN 15 DN 600 (NPS 1⁄2 " 24 "); na zamówienie do DN 1200 |
| Plany grubości ścian | Sch 10S, Sch 40S, Sch 80S, Sch 160, XXS (według normy) |
| Rodzaje promieni zgięcia | Długie promieniowanie LR (R=1,5D); Krótkie promieniowanie SR (R=1,0D); 3D/5D na żądanie |
| Kąty zgięcia | Standardowe kąty 45°, 90°, 180°; dostępne na zamówienie |
| Tolerancja kąta | ≤ ±1° |
| Tolerancja na przedawkowanie | DN≤200: ±1,5 mm; DN>200: ±2,5 mm |
| Tolerancja grubości ściany | Pozytywne ≤15%, ujemne ≤12,5% |
| Owalność (maks.) | ≤ 8% (do 10% w przypadku dużych odwiertów) |
| Konfiguracja końca bąka | Zgodnie z normą ASME B16.25, kąt 37,5° ± 2,5°, lądowanie 1,6±0,8 mm |
| Wskaźniki ciśnienia | Klasa 150, 300, 400, 600, 900 |
| Zakres temperatury projektowej | ¥ 29°C do 200°C (odpowiednia obniżka temperatury powyżej 200°C) |
| Ciśnienie badania hydrostatyczne | 1.5 × ciśnienie znamionowe (trwanie ≥ 5 min, bez wycieku) |
| Wymogi NDT | Powierzchnia: 100% PT lub MT; RT/UT zgodnie z umową |
| Badanie korozji międzyziarnistej | Zgodnie z metodą ASTM G28 A, szybkość korozji ≤0,5 mm/rok |
| Twardość Max. | ≤ 100 HRB (lub ≤ 200 HV) |
| Wytrzymałość uderzeniowa (RT) | ≥ 60 J (próbka w kształcie V, pełnowymiarowa) |
| Wykończenie powierzchni | Oczyszczone i pasywizowane, wewnętrzne Ra ≤1,6 μm |
| Warunki dostawy | Węgiel, włączając wodę |
| Oznakowanie (stemplowane) | Rozmiar, stopień materiału, liczba ciepła, norma, identyfikator producenta |
| Opakowanie | Kartony/worki tkanine do małych rozmiarów; pudełka drewniane do średnich/dużych; ramy stalowe do ekstra dużych |
- Nie.![]()
1Kim jesteśmy?
Jesteśmy zlokalizowani w Szanghaju w Chinach, rozpoczynamy od 2014 roku, sprzedajemy do Ameryki Południowej, Środkowego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Północy
Ameryka (9,00%), Europa Wschodnia (8,00%), Azja Południowa (5,00%), Oceania (5,00%), Europa Zachodnia (5,00%), Ameryka Środkowa (5,00%), Krajowa
Rynek ((5.00%), Afryka ((3.00%), Europa Południowa ((2.00%), Europa Północna ((2.00%), Azja Wschodnia ((1.00%).
Całkowita liczba to około 11-50 osób.
w naszym biurze.
2Jak możemy zagwarantować jakość?
Zawsze próbkę przedprodukcyjną przed masową produkcją;
Zawsze ostateczna kontrola przed wysyłką;
3Co możesz kupić od nas?
Wyroby z stali
4Dlaczego kupujesz od nas, a nie od innych dostawców?
Jesteśmy jednym z profesjonalnych producentów Eksporter produktów rurociągów w Chinach.Nasza firma została założona w 1998 roku, zakład
obejmuje powierzchnię 550 000 metrów kwadratowych i powierzchnię budowy 6,8Zlokalizowany na terenie około 60000 metrów kwadratowych, 260 pracowników i 45 techników.
5Jakie usługi możemy zapewnić?
Akceptowane warunki dostawy: CFR,CIF,EXW,FCA,Express;
Akceptowana waluta płatności:USD,EUR,JPY,CAD,AUD,HKD,GBP,CNY,CHF;
Akceptowany rodzaj płatności: T/T,L/C,,Karta kredytowa,PayPal,Western Union,gotówka, depozyt;
Język używany: angielski, chiński, hiszpański, portugalski

