Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
Rury CuNi 7030 Cupro Nickel ASME SB466 UNS C71500
| Nazwa produktu: | Rurka miedziano-niklowa |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Prosta rura miedziana |
| Materiał: | Miedź niklowa |
7030 Rurka miedziano-niklowa C71500 ASTM B466 Rurka SMLS 3-1/2 "OD X .095 Klimatyzacja
| Nazwa produktu: | Rurka miedziano-niklowa |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Okrągła rura |
| Wydłużenie (≥ %): | 40% |
C70600 Rura ze stopu miedzi CuNi 9010 OD 19,05 mm 2,1 mm
| Nazwa produktu: | Rurka CuNi 9010 |
|---|---|
| Rozmiar: | 19,05 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
1 - 48' Miedziana Niklowa Rurka SCH40 C70600 Okrągła Prosta Rurka Przystosowana grubość ściany
| Zastosowanie: | Wymiennik ciepła, skraplacz, parownik, kocioł |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna: | niestandardowe |
| Pakiet: | Drewniana skrzynia, paleta, pakiet |
METAL ASTM B111 6" SCH40 CUNI 90/10 C70600 C71500 Rurka miedziana niklu bezszwowa
| Temperatura topnienia: | 1100-1145 ° C. |
|---|---|
| Elongation: | Medium |
| Przewodność cieplna: | Wysoki |
Anodowana rura miedziano-niklowa ASTM B466 pakowana na palecie spełnia wymagania klienta
| Nazwa produktu: | Rurka miedziano-niklowa |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Błyszczący |
| Średnica zewnętrzna: | 6-813 mm |
ASTM B466 Przeznaczona długość rury miedzianikowej ± 0,1 mm Tolerancja dla zastosowań o wysokiej precyzji
| Nazwa produktu: | Rurka miedziano-niklowa |
|---|---|
| Grubość: | 0,5-100 mm |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Zastosowalne łączniki rurowe miedziano-niklowe z normami ASTM Certyfikacja ISO
| Pakiet: | Drewniana skrzynia, paleta, pakiet |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| Kształt: | Rurka |
Polerowana miedziana rurka niklowa Astm B111 Standard Iso Certyfikowana rurka z dostosowanymi
| Termin płatności: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Kształt: | rurka |
| Grubość ściany: | Zindywidualizowane |
Inconel 625 20mm 75mm Rura miedziana Tanie B444 SB 111 BS 2871 90/10 Miedziane rurki niklowe
| Typ: | Prosta rura miedziana |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Rurka miedziano-niklowa |
| Aplikacja: | Rura wodna |

