Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ 3000 copper nickel fittings ] mecz 162 produkty.
Metalowy Butt Weld Łokieć Miedź Nikel Stopy Pipe Fittings Tee dla klimatyzatora
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Pressure Rating: | 150 - 3000 PSI |
| Head Code: | Round |
Miedź niklu równy Tee dla połączeń pod wysokim ciśnieniem i wysoką temperaturą z lepszym METAI
| Rodzaj opakowania: | Pudełka |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | Gładki |
| Wskaźnik ciśnienia: | 150 psi - 3000 psi |
Miedź niklowa, wykute podzespoły C70600 90/30 1/2" - 4"
| Nazwa: | Złącze do spawania gniazdowego |
|---|---|
| Materiał: | C70600 |
| Wielkość: | 1/2"-4" |
Miedź niklowa łokieć ASME/ANSI B16.5 6 Przymocowania do rur spawalniczych 90/10 70/30 C30600
| Powierzchnia: | Spryskiwanie farbą |
|---|---|
| Techniki: | Odlew |
| Standardowy: | ASME, ANSI, DIN, JIS itp. |
C70100 Reduktor ekscentryczny miedzianiko-niklowy Reduktor koncentryczny stopu miedzianiko-niklowego
| End Connection: | NPT |
|---|---|
| End Pressure Rating: | 3000 Psi |
| Technics: | Forged |
Metalowe łączniki rurowe miedziane niklowe równe Tee ASME B16.9 90/10 70/30
| Product Type: | Cooper Nickel Tee Equal Tee |
|---|---|
| Shape: | Tee |
| Durability: | High |
Wyposażenie rurowe Bezszwowe miedź NIKKEL 625 1.5D 6'' 90 stopnia Sch40 Długotrwały promień stalowy Łokieć
| Temperature Level: | High Temperature |
|---|---|
| Wall Thickness: | Schedule 40 |
| Packing: | Wooden case |
ASTM B16.9 Wyposażenie na spawanie tylne WYPOSZENIE WYPOSZENIE RYBU NIKKLOWE MT23
| Durability: | Corrosion-resistant |
|---|---|
| Payment Term: | T/T |
| Finish: | Polished |
ASTM B16.11 Włókno z kołnierzem miedzianikowym i niklu w zwojowych połączeniach
| Wskaźnik ciśnienia: | 150-3000 PSI |
|---|---|
| opakowanie: | Standardowe pakowanie |
| Gęstość: | 3х2,5 mm |
Metalowy Cu-ni Łokieć LR BW 20 Stalowy OD Miedź Nikel Spawanie EQUAL
| Kod głowy: | Okrągłe |
|---|---|
| Połączenie: | Spoina czołowa, spoina gniazdowa, gwintowana |
| Kolor: | srebra |

