Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ 3000 copper nickel fittings ] mecz 162 produkty.
TOBO 3000# Forged Copper 3/8" NPT Hex Head Pipe Cap dla instalacji hydraulicznych i przemysłowych o wysokim ciśnieniu
| Application: | Pipe Fitting |
|---|---|
| Temperature Rating: | Up to 400°F |
| Country Of Origin: | USA |
Chińska fabryka Cooper Nickel Forge Fitting Węzłowy Związek Cuni 70/10 1/2 "-4" 3000LB Niestandardowy
| Nazwa: | Unia |
|---|---|
| Materiał: | UNS C70600 |
| Wielkość: | 1/2 "-4" lub dostosowane |
Najlepsza jakość Cooper Nickel Union C70600 70/10 1/2"-4" 3000LB
| Nazwa: | Unia |
|---|---|
| Materiał: | UNS C70600 |
| Wielkość: | 1/2" lub dostosowane |
Najlepsza jakość Cooper Nickel Union C70600 90/30 1/2 " 3000LB
| Nazwa: | Unia |
|---|---|
| Materiał: | UNS C70600 |
| Wielkość: | 1/2" lub dostosowane |
ANSI B16.9 drewniana obudowa CuNi 90/10 miedziana niklowa
| Produkt: | Kolanko miedziano-niklowe |
|---|---|
| Długość: | dostosowane |
| Ocena temperatury: | Do 450°F |
ASME B16.9 Profesjonalny łokieć rury miedzianikowo-niklowej do zastosowań przemysłowych
| Produkt: | Kolanko miedziano-niklowe |
|---|---|
| Uszczelka: | Karton |
| Obróbka powierzchniowa: | Błyszczący |
Zmniejszające srebrne pasy do t-shirtów Wydajność w wysokiej temperaturze 400°F
| Ocena temperatury: | 400°F |
|---|---|
| Rodzaj połączenia: | Gwintowane/gniazdo |
| Wielkość: | 1/2''~Dostosowane |
Kolano miedziano-niklowe 1-24" bez szwu 45/90/180°, EEMUA C70600 CuNi 90/10 70/30
| Nazwa produktu: | Kolanko miedziano-niklowe |
|---|---|
| Standardy: | ASTM B466, ASTM B111, ASTM B122 |
| Połączenie: | Spawalniczy |
Bezpieczeństwo i przyjaźń dla środowiska Głowica rury miedzianej ASTM B466 C70600 3' STD
| Nazwa produktu: | Miedziana czapka niklu |
|---|---|
| Packaging Type: | Wooden case |
| Kod głowy: | Okrągły |
CUNI 70/30 Doskonała wydajność uszczelniająca
| Nazwa produktu: | Miedziana czapka niklu |
|---|---|
| Typ opakowania: | Drewniana obudowa |
| Kod głowy: | Okrągły |

