Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ c70600 copper nickel elbow ] mecz 212 produkty.
C70600 Materiał Miedź Nikel Łokieć do przewodów rurowych Połączenie w standardach DIN GB ISO JIS
| Sposób instalacji: | Włókno pośladkowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Marine, offshore, stocznia |
| Wykończenie powierzchni: | Ogrzewane, wystrzelone piaskiem, pasywacja |
C70600 90 Deg LR 1/2'' SCH80 BW łączniki rurowe Najniższa cena Cu-Ni 9010 Łokieć miedź niklu
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Nazwa produktu: | łokieć |
C70600 Miedziany nikiel Kolanko 45 stopni 3/4 "3000 # Połączenie rurowe
| Aplikacja: | Przemysłowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |
LR 45/90 stopni Kolanko miedziane niklowe C70600 CuNi 9010 Kolanko do spawania doczołowego
| Kąt: | 90° |
|---|---|
| Aplikacja: | Przemysłowy |
| Połączenie: | Gwintowane |
EMMUA Lap Joint Stub End 90/10 C70600 C70600 Końcówki miedziane i niklowe
| Nazwa: | Końcówka miedziana niklowa |
|---|---|
| Materiał: | CUNI 9010 |
| Rozmiar: | DN 50 lub niestandardowe |
Wyroby metalowe z niklu, Cu-Ni 90-10 C70600 Wyroby pod ciśnieniem miedziany niklu ELBOW
| Head Code: | Square |
|---|---|
| Samples: | Provide |
| Warranty: | 1 Year |
C70600 CuNi 9010 BW LR 45/90 stopni Miedziane niklowe złączki do spawania kolankowego
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR Miedź Nikiel Kolanko do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 stopni Miedziane niklowe złączki do spawania doczołowego EEMUA 146
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
C70600 Miedź Nikel 90-10 łokieć 45 DEG 1" SCH STD
| Installation Method: | Butt Weld |
|---|---|
| Zastosowanie: | Marine, offshore, stocznia |
| Surface Finish: | Pickled, Sand Blast, Passivation |

