Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ c70600 copper nickel elbow ] mecz 212 produkty.
Wyroby z miedzi i niklu o wysokiej wytrzymałości
| Shape: | Fittings |
|---|---|
| Product Category: | Copper Nickel Fittings |
| Material: | Copper Nickel |
Wykonane na zamówienie walcowane na gorąco C70600 miedziano-niklowe płyty CUNI cewka 2 - 48mm 90-10
| Zastosowanie: | Klimatyzacja lub lodówka, rura chłodnicy oleju, rura wodna, wymiennik ciepła, klimatyzator itp. |
|---|---|
| Rodzaj: | cewka |
| Długość: | Wymagany |
C70600 Płytka miedziano-niklowa CUNI Coil 2 - 10-100mm 90-10 Niestandardowo walcowana na gorąco
| Zastosowanie: | Klimatyzacja lub lodówka, rura chłodnicy oleju, rura wodna, wymiennik ciepła, klimatyzator itp. |
|---|---|
| Rodzaj: | cewka |
| Długość: | Wymagany |
C70600 90/10 Mosiężno-niklowy trójnik rurowy ANSI B16.9 1/2"-4" przemysłowy
| Nazwa produktu: | Miedziany niklowany krzyżyk do rur |
|---|---|
| Typ: | Równy |
| Ocena ciśnienia: | 3000 psi |
45 stopni Łokieć Długie promienie DN12 1/2 cali STD ASME Miedzianikowe urządzenia rur niklowych
| Zastosowanie: | montaż rur |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawalniczy |
Złączki do spawania doczołowego C70600 CuNi 9010 Kolanko do spawania doczołowego LR 45/90 stopni Kolanko miedziane niklowe
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
UNS C70600 Cu-Ni 90/10 miedzianikowo-niklowe pręty
| Product Name: | Copper Nickel Bar |
|---|---|
| Melting Point: | 1350 °C (2460 °F) |
| Shape: | Round, Square, Hexagonal |
Wyrób i dostawca metalowe miedziane nikle C70600 CuNi 90/10 Tee
| Temperature Rating: | -20°C to 120°C |
|---|---|
| Surface: | Paint Spraying |
| Technology: | Casting |
Miedź Nikiel C70600 Kolanko 90 stopni 3/4 "3000 # Złączki rurowe
| Zastosowanie: | Przemysłowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |
C70600 Dostosuj wszystkie rozmiary 2 cale 2,5 cala Miedź nikiel 45/90 BW SR Kolanko
| Kąt: | 90° |
|---|---|
| Aplikacja: | Przemysłowy |
| Połączenie: | Gwintowane |

