Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ eemua 146 copper nickel elbow ] mecz 148 produkty.
C71640 Miedź Nikel Łokieć 66-30-2-2 90 stopni Krótki promień 1/2 "
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu: | łokieć |
C71500 Miedź Nikel Łokieć 70-30 180 stopni Krótki promień 1/2 " SCH 10S Łokieć
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Nazwa produktu: | łokieć |
ASTM B466 90/10 70/30 Dostosowywalny 45 90 stopni Anty-Biofouling Miedź Nikel Łokieć
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Opakowanie: | Karton |
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp. |
16 Bar Miedź Nikiel Kolanko EEMUA 146 SEC.1 4" UNS 70600 Ell 90 LR
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR Miedź Nikiel Kolanko do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 stopni Miedziane niklowe złączki do spawania doczołowego EEMUA 146
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 BW LR 45/90 stopni Miedziane niklowe złączki do spawania kolankowego
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
2,5 mm-19 mm Miedziane kolanko niklowe Okrągłe łączniki rur wodnych HDPE Fused UNS 70600 Trójnik redukcyjny
| Nazwa produktu: | Trójnik redukcyjny |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
ASTM A234 WPB B16.9 Miedź Nikel Łokieć Bezszwedzony Długi Promieniowy I Zwojowany 90 / 45/180 stopnia
| Zastosowanie: | system rurociągów |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |

