Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ eemua 146 copper nickel elbow ] mecz 148 produkty.
Miedziany nikiel 90/10 Złączki rurowe Kolanko 180 stopni LR ANSI B16.9
| Nazwa produktu: | łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Złączki do spawania doczołowego C70600 CuNi 9010 Kolanko do spawania doczołowego LR 45/90 stopni Kolanko miedziane niklowe
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Miedź Nikiel C70600 Kolanko 90 stopni 3/4 "3000 # Złączki rurowe
| Zastosowanie: | Przemysłowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |
C70600 Cu-Ni 90/10 Łokieć, kąt 90°/45°, 1/2" Rozmiar, SCH 10S, zatwierdzone ISO
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | Gładkie, marynowane lub według wymagań klienta |
| Typ: | Prosta rura miedziana |
CUNI ELBOW ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3' 10Bar
| Nazwa produktu: | Kolano miedziano-niklowe 2,5D o długim promieniu – ASME B16.9, klasa 3000 |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Korzyść: | Wygodna instalacja i konserwacja |
Łącznik łokciowy Tee Mosiężne złączki z czerwonej miedzi Gwintowane ciągliwe
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | Miedź nikiel 9010 |
| Szczegóły pakowania: | Eksportuj godne opakowanie |
SR 1.0D Kolano 45 stopni EEMUA 146 SEC.1 3" 2.5mm Cuni 9010
| Nazwa produktu: | 45 Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
LR 45 stopni łokieć 1/2''- 36" łączniki rurowe CuNi 9010 Łokcie miedziane niklowe
| Nazwa produktu: | 45 Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Wielkość: | 1/2"-36" |
C70600 Armatury rurowe Miedź Nikel 45 / 90 stopni Spawanie Mężczyzna Kobieta Łokieć
| Zastosowanie: | system rurociągów |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | łokieć |
CuNi 9010 Złączki rurowe Spawane miedź ze stopu niklu Kolanko 45/90 stopni
| Zastosowanie: | system rurociągów |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | łokieć |

