Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ eemua 146 copper nickel elbow ] mecz 148 produkty.
Cu-Ni9010 90 stopni Łokieć LR Butt Słodzenie łączników rur stalowych Łokieć
| Zastosowanie: | system rurociągów |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |
Zestaw miedzi niklu Łokieć C70600 Cuni 90/10 90deg Krótki promień Rury zgięcie Butt
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Nazwa produktu: | łokieć |
Najniższa cena Cu-Ni 9010 Łokieć miedź niklu C70600 90 Deg LR 1/2' SCH80 BW
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Nazwa produktu: | łokieć |
Wyposażenie do spawania miedzianikowo-niklowe C70600 CUNI 9010
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Nazwa produktu: | łokieć |
C70600 Miedź Nikel 90/10 Łokieć 90 stopni długość promieniowanie 1/2 " SCH 10S Łokieć
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Nazwa produktu: | łokieć |
Kolanko 20 Bar 45 stopni EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| Nazwa produktu: | Kolanko 45LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Złączki rurowe z niklu miedzianego Kolanko do spawania doczołowego 45 stopni 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3 "
| Nazwa produktu: | 45 Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Miedź Nikiel Spoina doczołowa 90 stopni 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3" 9010
| Nazwa produktu: | 90 Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Złączka reduktora miedzianego niklu C70600 Mimośrodowa złączka reduktora doczołowego
| Kształt: | Koncentryczny |
|---|---|
| Okres cenowy: | CIF CFR FOB Z PRACY |
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi lub zgodnie z wymaganiami |
C70600 Miedź Nikel 90/10 dn50 Łokieć spawalnicza z gniazdkiem, EEMUA 146 SEC.1 Standard, Rozmiar: 1/2
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |

