Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
Przemysł motoryzacyjny Rury miedziane i niklowe, gładka powierzchnia i wysoka wytrzymałość na rozciąganie
| Nazwa produktu: | Rura miedzioniklowa |
|---|---|
| Zakres temperatur: | -200°C do 400°C |
| Gęstość: | Około 8,9 g/cm3 |
1/2 cali 24 cali średnica miedzianiko-niklowa 600 ciśnienie do zastosowań
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Średnica: | 1/2 cala - 24 cale |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | wysoki |
Gładka powierzchnia i wysoka wytrzymałość na rozciąganie Rury miedzianikowo-niklowe dla przemysłu motoryzacyjnego
| Powierzchnia: | Gładki |
|---|---|
| Wskaźnik ciśnienia: | Do 1000 psi |
| Opakowanie: | Paleta, Drewniana Skrzynia |
C71500 70/30 Okrągła Rurka miedziano-niklowa DN15-DN1200 Bezszwowa Rurka CUNI
| Klasa: | EEMUA 144 |
|---|---|
| Rodzaj: | Rura SMLS |
| Stop lub nie: | Stopy |
Rura wymiennika ciepła miedzionikiel ASTM B466 CuNi 90/10 3/8 cala o cienkich ściankach, niestandardowy rozmiar
| Nazwa produktu: | Rura miedzioniklowa |
|---|---|
| śr: | 3mm-800mm/niestandardowe |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | Wysoki |
Rury miedzianikowe CUNI 90/10 ASTM B111 C70600 C71500 Duża średnica bez szwu
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Miedziana rura niklowa |
| Połączenie: | Spawalniczy |
Rura miedziano-niklowa UNS C70600/C71500 o wyjątkowej odporności na korozję
| Nazwa produktu: | Rura miedzioniklowa |
|---|---|
| Siła plonu: | Wysoki |
| Kształt: | Okrągły, kwadrat, prostokąt |
UNS C70600 UNS C71500 Bezszwowa Rura Miedziano-Niklowa ASTM B466 Wysoka odporność na korozję
| Nazwa produktu: | Rura miedzioniklowa |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Dobry |
| Wykończenie powierzchni: | Gładkie, marynowane i naoliwione |
Rurociąg ze stopu miedzi i niklu ASTM B466 UNS C70600 do zastosowań o wysokiej wydajności
| Słowo kluczowe: | Złączki do rur miedzianych |
|---|---|
| kod głowy: | kwadrat |
| Odporność na korozję: | Wysoka odporność na wodę morską i korozję przemysłową |
Rurka miedziana niklowa bez szwu 6" SCH40 Rurka miedziana niklowa C70600 C71500 C12200
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Miedziana rura niklowa |

