Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
Wysoka wytrzymałość na rozciąganie i dobra obrabialność rurociągów miedziano-niklowych
| Wytrzymałość na rozciąganie: | wysoki |
|---|---|
| Długość: | Zindywidualizowane |
| Formowalność: | Dobry |
EEMUA 144 Bezszwowe rurki CuNi 90/10 CuNi 70/30 16 bar 20 bar Rurownice miedziane niklowe
| Klasa: | EEMUA 144 |
|---|---|
| Rodzaj: | Rura SMLS |
| Stop lub nie: | Stopy |
Rury miedzianikowe bezszwodowe 1' grubości 2,5 mm 16Bar CUNI70600
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| Nazwa produktu: | Trójnik |
419mm 16 cali Duża średnica Spawanie rur miedzianych niklowych 6m CUNI 90/10 Okrągła rura
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Miedziana rura niklowa |
Cu-Ni ASTM B466 UNS C70600 70 30 Agencja Stali Pipe-Bhawal
| Welding Line Type: | Seamless & Welded |
|---|---|
| Durability: | High |
| Outside Diameter: | 2-914mm |
419mm 16-calowa rura miedziana o dużej średnicy bez szwu C12200 Cooper ze stopu niklu
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Miedziana rura niklowa |
6" SCH40 90/10 C70600 C71500 ASTM B111 Rurka miedziano-niklowa
| Klasa: | 70600 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Klimatyzacja lub lodówka, rura chłodnicy oleju, rura wodna, wymiennik ciepła, klimatyzator itp. |
| Rodzaj: | Stalowa rura |
Wyrób C70600 Rurowiec miedziany niklowy o grubości ściany 0,065 cali 0,5 cali
| Wskaźnik ciśnienia: | Do 1000 psi |
|---|---|
| Opakowanie: | Paleta, Drewniana Skrzynia |
| Ciśnienie: | 600 |
80mm 100mm Okrągły Kształt Jasna Polerowana Miedziana Rurka Niklowa Monel 400
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Miedziana rura niklowa |
Inconel 800HT B407 Zgrzewanie doczołowe Miedziana rura niklowa 100 mm 80 mm 1 '' 3 '' 2 '' 1/2
| Stopień: | Bednarz |
|---|---|
| Aplikacja: | Klimatyzacja lub lodówka, rura chłodnicy oleju, rura wodna, wymiennik ciepła, klimatyzator itp. |
| Typ: | Inconel800HT |

