Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
Stopy niklu Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 Rury
| Siła wydajności: | 275 N/mm2 (min) |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Złączki do rur miedzianych |
| Odporność na korozję: | Wysoki |
Stopy niklu Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 Rury
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Kształt: | Okrągłe |
| Tolerancja: | niestandardowe |
METAL Bezszwowe pręty C70600 90/10 Miedź Nikel CuNi Wysoka temperatura Wysokie ciśnienie
| Specyfikacja: | UNS C70600 (Cu-Ni 90/10) |
|---|---|
| Kompozycja: | 90% miedzi, 10% nikiel |
| gęstość: | 8,94 g/cm3 |
Wysokiej jakości rury miedziane Rury miedziane szpilka naleśnika kondycjonera Rury miedziane i akcesoria
| Średnica: | 1/4 cala |
|---|---|
| Klasa materiału: | Cu-Ni 90/10 |
| Śr: | 3mm-800mm/niestandardowe |
Metalowy kwadratowy okrągły pręt ASTM A276 AISI GB / T 1220 JIS G4303 OD 6mm-630mm
| Tolerance: | Customizable |
|---|---|
| Warranty: | 1 year |
| Material: | Copper Nickel |
C70100 70/30 90/10 Miedziane pręty do chłodzenia
| Powierzchnia: | Standardowy |
|---|---|
| Siła wydajności: | 275 N/mm2 (min) |
| Odporność na korozję: | Świetnie. |
C71300 CuNi25 Pręt miedziany z niklem 3000 mm Pręt ze stopu miedzi i niklu Walcowany na gorąco polerowany
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
1/2 twardy 1/4 twardy 1/8 twardy 99,9% czystego miedzianego okrągłego pręta odlewanego czerwonego miedzianego dla przemysłu
| Zastosowanie: | Bar |
|---|---|
| Klasa materiału: | Cu-Ni 90/10 |
| Właściwości magnetyczne: | Niemagnetyczny |
Cu Ni 90/10 Miedź Niklu Bar Rod Wire Różne kształty Długości ASTM Standard Jasny Mat Finish
| Długość: | 1000 mm do 6000 mm |
|---|---|
| Kształt: | Okrągłe, kwadratowe, sześciokątne |
| Formularz: | Pręt, pręt, drut |
Wytrzymałość na rozciąganie Miedź Nikel Bar Cu Ni 90/10 Pręty HB 90 Twardość dla maksymalnej trwałości
| twardość: | HB 90 (maks.) |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm do 6000 mm |
| Temperatura topnienia: | 1350°C (2460°F) |

