Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
Monel 400 miedziany pręt niklowy NO4400 W.Nr.2.4360 Bar ATM B164 Okrągły prosty pręt ze stopu niklu
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
Miedziany nikiel Monel Bar Aluminiowy pręt ze stopu Odporny na korozję w wysokiej temperaturze Pręt z czystego niklu nikiel
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
| Śr: | 3mm-800mm/niestandardowe |
C71300 CuNi25 Pręt miedziany z niklem 3000 mm Pręt ze stopu miedzi i niklu Walcowany na gorąco polerowany
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
Pręt ze stopu miedzi i niklu 1000 mm Pręt ze stopu odlewniczego Walcowany na gorąco ASTM B111 C70600 C71500
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
Pręt miedziany z niklem UNS N04400 Monel 400 Bar Astm B164 Okrągły prosty pręt ze stopu niklu
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
Miedziany nikiel Monel K500 Bar Cu30Ni60 Solid Bar Odporny na korozję w wysokiej temperaturze
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
Ręcznik okrągły z miedzi niklowej Ø3-20 mm x Długość 100 mm miedzianiklowy Metal Shaft Stick
| Diameter: | 1/4 inch |
|---|---|
| Form: | Bar, Rod, Wire |
| Length: | 12 feet |
CuNi okrągłe pręty niskiej odporności elektrycznej miedź nikel srebro C70600 C71500
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
Miedź niklu okrągły sztab CuNi 90/10 C70600 Solid Rod 1/2'' Długość dostosować z niską ceną
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
Metalowe miedź niklu 90/10 kolorowe pręty dostawcy do spawania, gięcia, pierścienia i formowania
| Diameter: | 1 inch |
|---|---|
| Powder Or Not: | Not Powder |
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |

