Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
N07718 K500 Okrągły pręt ze stopu niklu Miedź Stop niklu 718 bar
| Nazwa: | okrągły pasek |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Szanghai Chiny |
| Marka: | TOBO |
SGS Round Inconel 718 Miedziany pręt niklowy do budynków
| Nazwa: | okrągły pasek |
|---|---|
| Marka: | TOBO |
| Materiał: | Ni+Fe+Cu+inne |
METAL Okrągły kwadratowy miedź nikel d Bar ASTM A276 AISI GB / T 1220 JIS G4303 OD 6mm-630mm
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
|---|---|
| Size: | 6mm To 200mm |
| Surface Finish: | Bright, Matte, Sand Blasted, Hot Rolled |
Wysoka ilość okrągłego pręta miedzianikowego niklu ASTM Standard do spawania i cięcia
| Przewodność cieplna: | 26 W/mk |
|---|---|
| Magnetic Properties: | Non-magnetic |
| Payment Term: | L/C T/T (30% Deposit) |
ASTM B111 C70600 C71500 Pręt miedziany z niklu CuNI90/10 Pręt miedziany ze stopu złota
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
Zastosowany rozmiar CuNi 9010 C70600 łączniki rurowe
| Length: | 12 inches |
|---|---|
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
| Diameter: | 1/4 inch |
Miedziany pręt niklowy 80 mm Okrągły kształt Jasny polerowany miedziany pręt niklowy C10100 C10400
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Rozmiar: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |
Stopy niklu Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 Producent rur
| Magnetic Properties: | Non-magnetic |
|---|---|
| Diameter: | 1/4 inch |
| Keyword: | Copper Pipes Fittings |
99,9% czystości Dostosowane proste pręty miedziane / pręt C11000 C10200
| Nazwa: | okrągły pasek |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Szanghai Chiny |
| Marka: | TOBO |
CuNI90/10 Złote stopień miedzianikowe pręty ASTM B111 C70600 C71500 miedzianikowe pręty
| Materiał: | Miedź niklowa |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2"-48" |
| Nazwa produktu: | Sztabka miedziowo-niklowa |

