Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ 2 5mm copper nickel fittings ] mecz 142 produkty.
Trójnik amortyzujący UNS C71500 SMLS DN 200x100 CuNi 9010, DIN 86088 3х2,5mm Złączka do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Poduszka |
|---|---|
| Materiał: | UNS C71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
UNS C71500 SMLS DN100 CuNi 9010 Trójnik z poduszką 2,5 mm Łączniki do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Poduszka |
|---|---|
| Materiał: | UNS C71500 |
| Wielkość: | 1"-36" |
Rury miedziane Rury miedziane CuNi 9010 C71500 / CuNi 70/30 Miedź niklu RURY bezszwowe
| Powierzchnia: | Mosiądz |
|---|---|
| Kolor: | kolor miedziany |
| Formularz: | rura |
Bezszwowe rury C70600 90/10 miedzianikowo-niklowe CuNi do zastosowań wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia - SCH80, długości 6M
| Powierzchnia: | Mosiądz |
|---|---|
| Kolor: | kolor miedziany |
| Formularz: | rura |
Redukcja koncentryczna SMLS DN 200×100, stop CuNi9010 3×2,5 mm, zgrzewanie doczołowe o wysokiej wydajności
| Nazwa produktu: | Reduktor stęż |
|---|---|
| Wydłużenie: | Dobry |
| Skrawalność: | Dobry |
Kolano spawane doczołowo C70600 CuNi 9010, zgodne z normą EEMUA 146, złącza mosiężno-niklowe BW LR
| Nazwa produktu: | Kolanko miedziano-niklowe |
|---|---|
| Ocena temperatury: | 400°F |
| Gwarancja: | 1 rok |
Trójnik redukcyjny 2,5 mm-19 mm Reduktor rur miedzianych
| Nazwa produktu: | Trójnik redukcyjny |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Cu-Ni9010 90 stopni Łokieć LR Butt Słodzenie łączników rur stalowych Łokieć
| Zastosowanie: | system rurociągów |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |
2 "X1" 2,5 mm UNS C70600 Złączka wtłaczana Miedź nikiel kuta
| Nazwa: | Skrzywiony sutek |
|---|---|
| Materiał: | UNS C70600 |
| Rozmiar: | 2 "X 1" lub dostosowane |

