Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ 2 5mm copper nickel fittings ] mecz 142 produkty.
EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR Miedź Nikiel Kolanko do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
C70600 Kolanko miedziane niklowe 90/10 90 stopni 1/2 "SCH 10S Kolanko
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45/90 stopni Miedziane niklowe złączki do spawania doczołowego EEMUA 146
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
C70600 CuNi 9010 BW LR 45/90 stopni Miedziane niklowe złączki do spawania kolankowego
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Złączki do spawania doczołowego C70600 CuNi 9010 Kolanko do spawania doczołowego LR 45/90 stopni Kolanko miedziane niklowe
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Codo Cobre Kolanko 90 stopni Niestandardowe miedziane złączki zaciskowe Kolanko 90 stopni
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Kolanko 90 stopni Codo Cobre Kolanko 90 stopni Niestandardowe miedziane złączki zaciskowe Wysoka jakość
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| ROZMIAR: | 1"-36" |
Miedź niklowa łokieć ASME/ANSI B16.5 6 Przymocowania do rur spawalniczych 90/10 70/30 C30600
| Powierzchnia: | Spryskiwanie farbą |
|---|---|
| Techniki: | Odlew |
| Standardowy: | ASME, ANSI, DIN, JIS itp. |
Końcówki 2,5 mm Miedź Nikiel PN 20 2" UNS C70600
| Imię: | DŁUGI WN Końcówka |
|---|---|
| Materiał: | CUNI 9010 |
| Rozmiar: | 2" lub dostosowane |
Przewodnictwo cieplne ASTM B206 Drut przewodzący miedzianikowy z opakowaniem spiralnym
| Przewodność cieplna: | 23 W/m·K |
|---|---|
| Standardowy: | ASTM B206, DIN 17664, EN 1652 |
| Materiał przewodzący: | Miedź,CuNi |

