Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ 2 5mm copper nickel fittings ] mecz 142 produkty.
Kolano 1,5D Miedź Nikiel EEMUA 146 SEC.1 6" 3,5 mm 9010
| Nazwa produktu: | 90 Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Miedziany nikiel Kolanko SR 45 stopni 1.0D Kolanko EEMUA 146 SEC.1 3 "2,5 mm Cuni 9010
| Nazwa produktu: | 45 Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| ROZMIAR: | 1"-36" |
Miedź niklu równa Tee UNS C71500 SMLS Fittings dla rur spawalniczych do zastosowań wysokiej temperatury
| Ciśnienie: | Wysokie ciśnienie |
|---|---|
| Standard wykonania: | HG/T20592-2009 |
| Norma projektowa: | ASME B16.22 |
Kołnierz końcowy z niklem miedzianym DN125 SCH10S Stop 102 Złączki do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Końcówka |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
STD Miedziany nikiel Łącznik zakładkowy Zgrzewanie doczołowe Łącznik rurowy MSS SP43 4 ''
| Nazwa produktu: | Końcówka |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Wyposażenie rurowe Bezszwowe miedź NIKKEL 625 1.5D 6'' 90 stopnia Sch40 Długotrwały promień stalowy Łokieć
| Temperature Level: | High Temperature |
|---|---|
| Wall Thickness: | Schedule 40 |
| Packing: | Wooden case |
Miedziany niklu Tee UNS C71500 Bez szwu dla służby morskiej i morskiej
| Head Code: | Round |
|---|---|
| Coating: | Brass |
| Worksday: | 15-30days |
Włókna z przędzą, żelazo odlewane, miedź, nikel, żółta metalowa
| Gęstość ściany: | niestandardowe |
|---|---|
| Wielkość: | 1/2 cala |
| Wskaźnik ciśnienia: | 150 psi |
MSS SP43 4'' STD Miedziany nikiel 70/30 Kołnierz rurowy do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Końcówka |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Trójnik docelowy UNS C70600 SMLS DN 200x100 DIN 86088 3х2,5mm Złączki do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Poduszka |
|---|---|
| Materiał: | UNS C70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |

