Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ 2 5mm copper nickel fittings ] mecz 142 produkty.
Miedź niklu Łokieć EEMUA 146 Łokieć Radius, 10 BAR
| Nazwa produktu: | DIN 86090 Kolanko miedziano-niklowe LR – promień 2,5D, 10 BAR-20BAR |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Korzyść: | Wygodna instalacja i konserwacja |
Koleno 90° CuNi10Fe1.6mn 1.5D 3'' ASTM B466
| Nazwa produktu: | ASME B16.11 Kolanko z miedzi i niklu 2,5D o długim promieniu, klasa 3000, kute, z gwintem gniazdowym |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Korzyść: | Wygodna instalacja i konserwacja |
Mosiężny nikiel ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90° 3'' SCH40 Kolano ASME B16.9
| Nazwa produktu: | ASME B16.11 Kolanko z miedzi i niklu 2,5D o długim promieniu, klasa 3000, kute, z gwintem gniazdowym |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Korzyść: | Wygodna instalacja i konserwacja |
Miedziany nikiel 90/10 Złączki rurowe Kolanko 180 stopni LR ANSI B16.9
| Nazwa produktu: | łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
2,5 mm-19 mm Miedziane kolanko niklowe Okrągłe łączniki rur wodnych HDPE Fused UNS 70600 Trójnik redukcyjny
| Nazwa produktu: | Trójnik redukcyjny |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
1 "-36" UNS 70600 Złączki do rur Tee Gwintowane miedziane łączniki trójnikowe
| Nazwa produktu: | Trójnik redukcyjny |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
16 Bar Miedź Nikiel Kolanko EEMUA 146 SEC.1 4" UNS 70600 Ell 90 LR
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Złączki rurowe z niklu miedzianego Kolanko do spawania doczołowego 45 stopni 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3 "
| Nazwa produktu: | 45 Łokieć |
|---|---|
| Materiał: | UNS 70600 |
| Rozmiar: | 1"-36" |
Miedź Nikiel C70600 Kolanko 90 stopni 3/4 "3000 # Złączki rurowe
| Zastosowanie: | Przemysłowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |
C70600 Armatury rurowe Miedź Nikel 45 / 90 stopni Spawanie Mężczyzna Kobieta Łokieć
| Zastosowanie: | system rurociągów |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | łokieć |

