Wszystkie produkty
-
Złączki miedziano-niklowe
-
Kolanko miedziane niklowe
-
Miedziana rura niklowa
-
Rurka miedziano-niklowa
-
Sztabka miedziowo-niklowa
-
Miedziana płyta niklowa
-
Równa koszulka miedziano-niklowa
-
Trójnik redukcyjny
-
Łącznik poprzeczny do rur
-
Złączka redukcyjna
-
Zaślepka do rur miedzianych
-
Końcówki króćców
-
Kołnierz miedziano-niklowy
-
Drut miedziano-niklowy
-
Uszczelki metalowe
słowa kluczowe [ 2 5mm copper nickel fittings ] mecz 142 produkty.
ASTM A234 WPB B16.9 Miedź Nikel Łokieć Bezszwedzony Długi Promieniowy I Zwojowany 90 / 45/180 stopnia
| Zastosowanie: | system rurociągów |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |
Przemysłowy zamontowany miedziany niklu łokieć 1/2 " 45 stopni łokieć
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |
Nakrętka do rur miedziano-niklowych UNS C70600 z gwintem 2,5 mm-19 mm do rur miedzianych, dobra trwałość
| Nazwa produktu: | Zaślepka do rur miedzianych |
|---|---|
| Zakres temperatur: | -40°F do 250°F (-40°C do 121°C) |
| Zgodność: | Do użytku z innymi gwintowanymi złączami |
Miedź niklu C70600 45 / 90 stopni butting spawania łokieć 1/2 " 3000# Rury Ettings
| Materiał: | Kolanko miedziane niklowe |
|---|---|
| Kształt: | łokieć |
| Połączenie: | Spawane |
C70600 Miedź Nikel 90/10 dn50 Łokieć spawalnicza z gniazdkiem, EEMUA 146 SEC.1 Standard, Rozmiar: 1/2
| Zastosowanie: | Przemysłowe |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Połączenie: | Spawane |
Wyposażenie rur 90 stopni ASME B16.11 Stal nierdzewna 3/4 Miedź Nikel Łokieć
| Port: | Szanghaj, Ningbo itp. |
|---|---|
| Wskaźnik ciśnienia: | 3000 psi |
| Klasa: | Bednarz |
CuNi10Fe1Mn Miedziano-niklowe rury wymiennika ciepła C70600 DNV BIS API PED
| Nazwa produktu: | Rurka miedziano-niklowa |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Prosta rura miedziana |
| Materiał: | Miedź niklowa |
Bezszwowe miedziane rury niklowe C70600 C71500 C12200 Rura ze stopu
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Aplikacja: | Bezszwowa Miedziana Rurka |
180 stopni łokieć miedzianego układu spawalniczego układu układu miedzianego układu układu
| Paking: | wooden case |
|---|---|
| Gęstość: | 2,5-19 mm |
| Length: | customized |
7030 Złączki rurowe z niklu miedzianego 8 "90 LR Kolanko 4,5 mm Kolanko do spawania doczołowego
| Nazwa produktu: | Kolanko 90 LR |
|---|---|
| Materiał: | UNS 71500 |
| Rozmiar: | 1"-36" |

